ONLINE  a cestovní ruch 

My věříme, že cestovní ruch po krátké stagnaci, opět dál poroste. Podle statistik je známé,  že roku 1970 vycestovalo 165 milionů lidí celosvětově do zahraničí. V roce 2018 to bylo už 1,3 miliardy cestovatelů. Za tu dobu byly ve světě ekonomické krize i epidemie a s cestovním ruchem to nijak nepohlo, po nějaké době se vždy vrátil do ještě vyšších čísel.

Lidi ale čím dál častěji cestují pomocí internetu a toho se rozhodlo  Fireflies využít a nabízí portál, kde najdete všechny cestovatelské služby,  které navíc můžete zaplatit pomocí doporučení tohoto portálu svým přátelům a známým.

Pokud je tohle téma pro vás zajímavé, nebo jste vinou karantény přišli o byznys a nebo o práci tak se přihlaste na náš webinář.

Každý čtvrtek od 20:00 hod  vysíláme živě WEBINÁŘ na téma:

VYDĚLÁVEJME ONLINE PRÁVĚ TEĎ

NOVINKA VE SVĚTĚ ONLINE BUSINESSU!

Roku 2011 vznikl unikátní cestovatelský projekt ve Švýcarském Pffafikonu společnosti Swiss Halley která se od roku 1996 věnovala tvoření softwarů pro banky ale i NASA.  Svému cestovatelskému projektu dali obchodní značku Fireflies a rozhodli se dát všechny cestovatelské služby pod jednu střechu spolu se skvělým servisem a delegátem 24 hodin na telefonu.

Proč se velká softwarová firma vrhla na oblast cestovního ruchu? Je to jednoduché, cestovatelský průmysl je třetí nejrychleji se rozvíjející oblasti (po potravinářském a farmaceutickém průmyslu). Fireflies po 9.letech fungování je globální projekt, fungující v 90ti zemí světa, 15ti jazycích a hlavně – funguje na geniálním principu network marketingu což je v oblasti cestování stále pořád novinka.

Dovedete si představit mít na své TRAVEL CARD min. takový obnos i VY ?  Pracujme TEĎ,  cestujme za rok a  mějme pak dovolenou i několik měsíců, za kterou už neplatíme z vlastní  peněženky.