JAK se bude cestovat po pandemii?

My věříme, že cestovní ruch po krátké stagnaci opět dál poroste. Podívejme se trošku na čísla. Roku 1970 vycestovalo 165 milionů lidí celosvětově do zahraničí. V roce 2018 to bylo už 1,3 miliardy cestovatelů. Za tu dobu byly ve světě ekonomické krize i epidemie a s cestovním ruchem to nijak nepohlo, po nějaké době se vždy vrátil do ještě vyšších čísel.

Společnost Swiss Halley se svou obchodní značkou Fireflies nabízí možnost jak se připravit na den, kdy se začne cestovat. Přichází s příležitostí která se v našem životě nemusí opakovat – a to právě teď v této době.

Pokud zrovna vaše firma nebo provozovna byla nedobrovolnou karanténou postižena a nebo jste přišli o práci tak se přihlaste na náš webinář.

V pondělí 27.DUBNA a ve středu 29.DUBNA  vysíláme živě WEBINÁŘ na téma: JAK BEZ RIZIKA VYDĚLAT V CESTOVNÍM RUCHU

NOVINKA VE SVĚTĚ ONLINE BUSINESSU!

Roku 2011 vznikl unikátní cestovatelský projekt ve Švýcarském Pffafikonu společnosti Swiss Halley která se od roku 1996 věnovala tvoření softwarů pro banky ale i NASA.  Svému cestovatelskému projektu dali obchodní značku Fireflies a rozhodli se dát všechny cestovatelské služby pod jednu střechu spolu se skvělým servisem a delegátem 24 hodin na telefonu.

Proč se velká softwarová firma vrhla na oblast cestovního ruchu? Je to jednoduché, cestovatelský průmysl je třetí nejrychleji se rozvíjející oblasti (po potravinářském a farmaceutickém průmyslu). Fireflies po 9.letech fungování je globální projekt, fungující v 90ti zemí světa, 15ti jazycích a hlavně – funguje na geniálním principu network marketingu což je v oblasti cestování stále pořád novinka.

 

Dovedete si představit mít na své travel kartě i vy takový obnos?
Mít dovolenou několikrát ročně a už za ni neplatit z vaší peněženky?