ONLINE  s globální službou 

My věříme  v budoucnost ONLINE a cestování.  Jedno je totiž jisté, s vakcinací a startem nové sezóny se cestování opět rozjede naplno.  Boom očekávají světoví experti na cestovní ruch.  A náš portál  s  online globální službou jednoznačně posílí.

Pro koho je vhodné být součástí našeho cestovatelského portálu:

  • pro všechny, kteří chtějí získat 10 000,-Kč ročně jako příspěvek na svoji dovolenou ( ve formě dvou diamantových voucherů)

  • pro všechny, kteří by si chtěli na vlastní dovolenou vydělat

  • pro všechny, kteří si chtějí zajistit pasivní příjem z cestovního ruchu, nebo potřebují vyrovnat finanční ztrátu z minulého období

Pokud se aspoň v jednom bodě vidíš, tak si napiš o link 

NA WEBINÁŘ

Čtvrtek od  20:00 hod  vysíláme živě  na téma:

Chci získat 10 000 Kč ročně  příspěvek na dovolenou.

Novinka ve světě ONLINE businessu

Roku 2011 vznikl unikátní cestovatelský projekt ve Švýcarském Pffafikonu společnosti Swiss Halley která se od roku 1996 věnovala tvoření softwarů pro banky ale i NASA.  Proč se velká softwarová firma vrhla na oblast cestovního ruchu?  Je to jednoduché, cestovatelský průmysl je třetí nejrychleji se rozvíjející oblasti (po potravinářském a farmaceutickém průmyslu).

Po 9.letech fungování je globální projekt, fungující v 90ti zemí světa, 15ti jazycích a hlavně – funguje na geniálním principu network marketingu  jako globální online služba .

Dovedete si představit mít na své TRAVEL CARD min. takový obnos i VY ?  Pracujme TEĎ,  cestujme za rok a  mějme pak dovolenou i několik měsíců, za kterou už neplatíme z vlastní  peněženky.