ONLINE  s globální službou 

My věříme  v budoucnost ONLINE a cestování.  Jedno je totiž jisté, s vakcinací a startem nové sezóny se cestování opět rozjede naplno.  Boom očekávají světoví experti na cestovní ruch.  A náš portál  s  online globální službou jednoznačně posílí.

Pro koho je vhodné být součástí našeho cestovatelského portálu:

  • pro všechny, kteří chtějí získat 10 000,-Kč ročně jako příspěvek na svoji dovolenou ( ve formě dvou diamantových voucherů)

  • pro všechny, kteří by si chtěli na vlastní dovolenou vydělat

  • pro všechny, kteří si chtějí zajistit pasivní příjem z cestovního ruchu, nebo potřebují vyrovnat finanční ztrátu z minulého období

Pokud se aspoň v jednom bodě vidíš, tak si napiš o link 

NA WEBINÁŘ

Čtvrtek od  20:00 hod  vysíláme živě  webinář:

CESTOVATEL 2.0

Novinka ve světě ONLINE businessu

Roku 2011 vznikl unikátní cestovatelský projekt ve Švýcarském Pffafikonu společnosti Swiss Halley která se od roku 1996 věnovala tvoření softwarů pro banky ale i NASA.  Proč se velká softwarová firma vrhla na oblast cestovního ruchu?  Je to jednoduché, cestovatelský průmysl je třetí nejrychleji se rozvíjející oblasti (po potravinářském a farmaceutickém průmyslu).

Po 9.letech fungování je globální projekt, fungující v 90ti zemí světa, 15ti jazycích a hlavně – funguje na geniálním principu network marketingu  jako globální online služba .

Dovedete si představit mít na své TRAVEL CARD min. takový obnos i VY ?  Pracujme TEĎ,  cestujme za rok a  mějme pak dovolenou i několik měsíců, za kterou už neplatíme z vlastní  peněženky.