Nezařazené

Můj rok 2020 – ROK ZMĚN

By 5. 5. 2021 No Comments

Většina lidí si myslí, že se vrátí život do starých, zajetých kolejí,  pravdou ovšem je, že se vše změní, dokonce brutálně.  Jsme připraveni na změny, které nemůžeme ovlivnit ?  

Můj rok 2020 byl plný změn jak pracovních, tak bohužel i osobních.

Když se nám v březnu 2020 zavřeli obchody, restaurace, dokonce i hranice tak,  pro většinu z nás to byl velký šok. A pro mě o to  víc, že mi ten samý měsíc umřela máma s kterou jsem se  díky začínající ,,pandemi¨  nemohla v nemocnic ani rozloučit.  Do toho jsem musela  zavřít své prosperující studio a nemohla pracovat a zaměstnat svoji mysl na něco jiného, než  smutek ze ztráty blízkého člověka.

Ono když něco 9 let budujete, tak z jednoho dne na den zůstat doma bez možnosti pracovat, bylo opravdu velmi nestandardní.  Najednou žádná povinnost, žádné vstávání, nic. Co dělat?  Něco musím udělat, ale co?

V této, pro mě velice smutné době jsme si doma pustili první online webinář Petra Krištofoviče který začínal větou:  Nastav svou mysl na úspěch. Nepředstavitelné, neuchopitelné. Jak to ale udělat? Jenomže pokud chci jít dál, musím něco změnit. Další možností je naříkat, stěžovat si, vzpomínat na minulost a čekat, že se život vrátí do roku 2019.

Naštěstí jsem už více jak 3 roky u projektu který se zabývá cestovním ruchem, s kterým jsem projela již několik zemí a díky kterému také něco vydělala.  Sedět a naříkat není můj styl, takže co se pustit a začít více rozvíjet tuto ,, druhou nohu“ podnikání.  A že jde o multilevel marketing jsem v té době vnímala a stále vnímám jako velkou výhru.

Mluvit o cestování v době kdy si nemůžeme jít koupit ani boty nebo zajít na dobrou večeři,  bylo a stále je trochu bláznovství. Jenomže, tato ,,práce“ mi umožňuje pracovat online z domu.  Studio, které jsem vybudovala je založeno ryze na osobní službě, které  jinak než osobně dělat nejde. Takže hurá na to. Ale jak?  Pokud je chuť a touha, cesta se vždy najde.  Jak tedy přesunout osobní setkávání v kanceláři nebo v kavárně, pravidelné  klubové prezentace i velké  semináře  k počítačům ?  To byla výzva. Opět to byli online webináře a školení, kde jsme se učili,  ale také vysílání formou  – pokus – omyl. Po 12-ti měsících jsme  udělali  značný pokrok právě v online marketingu.  Ale největší díky patří naší společnosti Swiss Halley, která ustála celý rok bez újmy a ztráty,  dokonce vymyslela nové produkty ,  vylepšila vzhled a funkce na  portále  www.fireflies.com 

I když mi online a sociální sítě nebyly cizí, tak začít nahrávat vlastní videa nebylo a není to,  na co bych se těšila.  Ale: „Chceš-li změnit výstup, musíš změnit vstup.“  A jsme u toho – změna.  AQ – adaptační kvocient.  Je dokázáno, že přizpůsobení se změnám, je něco z čeho má většinová populace strach.  Jenomže kdo se bojí, nesmí do lesa a  pokud já nic nezměním u sebe, nemůžu čekat,  že to přijde samo.

Co mi tedy práce v online network marketingu přináší ?

  •  Komunitu lidí s kterými se momentálně setkáváme většinou online na Zoomu
  •  Produkt, který je o emocích,  protože min,1x za rok vyjede na dovolenu každý
  •  Stále se vzdělávat a učit se od těch úspěšných, protože jedině oni nás dovedou k cíli
  • Poznávání nových lidí, nových kontaktů, kamarádů, cestovatelů
  • Svůj úžasný tým, kteří mě stále nutí jít dál, dopředu
  • Finance, díky kterým jsme mohla uhradit ztrátu z mého podnikání v době uzavření
  • Práci kdykoliv  (klidně i v neděli večer, pokud chci) a odkudkoliv (třeba z pláže u Rudého moře)

Proto jsem vděčná za uplynulých  12 měsíců, protože nebýt ,,covidové doby, tak bych nikdy své kolegy a hosty nedonutila se sejít jen u počítače, nemohli bychom  proškolit zaráz tolik lidí, předat zkušenosti, naučit se díky online webinářům nové dovednosti, atd. Díky příležitosti v  MLM a online marketingu můžu pracovat z domu a nebo odkudkoliv ze světa.  To je mým hnacím motorem nebýt vázaná na jednom místě,  protože svoboda je mi nadevše.

Každý máme svůj vlastní život ve svých rukách a každý z nás může udělat změnu, jedinou podmínkou je začít u sebe. Protože jen když Ty se změníš, všechno změní.  Mě kdyby někdo před rokem řekl, že budu pořádat online webináře, nahrávat videa,  tak bych se mu vysmála.  Možná i vy budete postavení  před rozhodnutí co dál, co dělat, co se naučit, co změnit a kladete si otázku:

Bude naše firma dál fungovat?

Bude moje pozice ve firmě ještě potřeba ?

Ustojí moje vlastní firma tuto dobu, nebo ukončím podnikání?

Nenahradí mě nějaký počítač nebo apka ?

Co když nebudu moc najít práci?

Pokud cítíte hrozbu, že by se i vám něco takového mohlo stát, nezoufejte. Existuje  spousty  firem které nabízí distribuci svých produktů nebo služeb formou MLM , ale my jsme jediná, která poskytuje cestovní služby nepřetržitě již 10 let.  Proto, pokud byste chtěli být součástí našeho pracovního týmu a nebo jen jako cestovatel ve VIP skupině Královna cest, zavolejte, napište, ozvěte se.

Pomůžeme každému kdo o naši pomoc a rady bude stát.

 

Leave a Reply