Nezařazené

Nové možnosti cestování v roce 2021

By 22. 1. 2021 Duben 28th, 2021 No Comments

Jak se bude cestovat v roce 2021 aneb zaniknou cestovní kanceláře?

Zda-li se vrátí cestovní ruch do zajetých kolejí, budou existovat cestovní kanceláře, kdy začneme cestovat – to jsou otázky, které si kladou v těchto dnech určitě všichni cestovatelé, kteří se pravidelně alespoň jedenkrát za rok vypraví na dovolenou.

Jaké jsou tedy možnosti a prognózy ?  Cestovat se bude, na tom se shodují všichni velcí partneři na trhu s cestovním ruchem.  Důvodem je nejenom posílení ekonomik těch států, které jsou na cestovním ruchu zcela závislé, ale i touha nás cestovatelů. Protože cestování jsou zážitky a emoce a ty k životu prostě patří.

Pro zajímavost jen pár statistik

95%  lidí bude hledat inspiraci pro svoje cesty

53% cestovatelů dokonce přiznalo, že mají ještě větší chuť cestovat teď,  než před covidem.

55% cestovatelů dají přednost cenově výhodným nabídkám

a jen  21% cestovatelů neplánuje vycestovat na druhý konec světa

Kde a u koho si budou cestovatelé zajišťovat své cesty ?

Podle údajů Asociace cestovních kanceláří bylo v ČR do roku 2019 celkem 883 pojištěných cestovních kanceláří s platnou licencí a služeb  CK využívalo necelých  50% obyvatel naší země.  A jaká je situace teď?  Podle posledních čísel v České republice ukončilo svou činnost několik desítek cestovních agentur a cestovních kanceláří, čísla k září 2020 mluví o 120 mimo jiné např. i FIRO TOUR.  Krach svých firem uvádí také zájezdoví  dopravci zaměřeni jen na dopravu cestujících na dovolenou.  CK které zůstaly, tak stále doufají a věří, že se vše vrátí do starých kolejí a lidé opět budou využívat jejich služeb.  Ano, jistá skupina věrných určitě, ale co většina?  Jaké má možnosti rodina s dvěma dětmi, která si chce také dopřát aspoň jednou za rok letní dovolenou u moře.  Taková rodina nebo i jakýkoliv cestovatel bude mít jen dvě možnosti .  Využít služeb cestovní kanceláře, jejíž cena bude pravděpodobně o hodně vyšší než doposud a nebo jít na internet a porozhlédnout se tam.

Rezervace online

Internetových portálů nabízejících ubytování, letenky nebo transfery je nepřeberné množství. Ale jak si vybrat.  Dá takové rodině nějaký portál aspoň minimální servis na který byli zvyklí u cestovní kanceláře?  Takový servis, kdy se během pobytu nebo letu něco stane a cestovatel s důvěrou  může žádat telefonicky o pomoc?  Např. objednaný pokoj neodpovídá dané rezervaci – cestovatel telefonuje na všechny možná čísla, ale většinou se ničeho nedomůže. Odpověď bývá stejná – reklamujte svůj pobyt po návratu.  Internetové portály většinou nemají kapacity pro řešení aktuálních problémů. Jediným takovým portálem,  který zajišťuje všechny potřebné  služby  pod jednou střechou a má během cesty delegáta na telefonu hovořící ČESKY je portál www.fireflies.com

Cestovat můžete s kýmkoliv, tak proč ne s námi

Co vám tedy můžeme zaručit?  Naučíme vás s portálem pracovat, provedeme vás krok po kroku při první rezervaci letenky, ubytování, objednání auta nebo objednání lístků na lokální program v daném místě.  A jako bonus navíc:

Hot line – horká linka po dobu celé vaší cesty 24/7 v českém nebo slovenském jazyce

A také jeden velmi zajímavý finanční příspěvek na vaši dovolenou  při využití služeb portálu

Informace, zkušenosti, inspirace budete mít denně k dispozici v cestovatelské skupině KRÁLOVNA CEST, kde sdílíme své cestovatelské zkušenosti a inspirace,  najdete tady také výuková videa o tom jak vyhledávat letenku, ubytování  atd.  Jde o uzavřený VIP cestovatelský klub kde si všichni navzájem pomáháme a kde se hlavně cestuje.  Jak se stát členem, se dozvíte např. na pravidelných online setkáních.

Chcete vědět víc ? Kontaktujte nás na Facebooku @kralovnacest

A nebo si požádejte  o link na pravidelné čtvrteční webináře, které se konají vždy od 20:00 hod,  kde vám celý koncept a portál představíme a ukážeme, jak se dá cestovat jinak.

 

 

Leave a Reply